kawa dla biur

Szeroka oferta naszej firmy nie jest skierowana jedynie do osób indywidualnych i profesjonalnych baristów, ale przede wszystkim przeznaczona dla środowisk biurowych, gdzie od symbolicznej filiżanki świeżej kawy może zależeć powodzenie niejednego projektu lub spotkania biznesowego. Dodatkowy zastrzyk kofeiny skutecznie pobudzi pracowników do wydajnego działania i sprowokuje mnogość kreatywnych pomysłów nawet w poniedziałkowe poranki.

Czytaj więcej...
palarnia kawy

Nie ma to jak aromat świeżo palonych, kawowych ziaren nieprawdaż? Nie wyobrażasz sobie poranka bez filiżanki pobudzającego naparu? My również myślimy podobnie, dlatego proces przygotowania i obróbki cieplnej stał się dla nas sposobem na życie i postrzeganie rzeczywistości, prawdziwą pasją. W związku z powyższym każdy jego etap wykonujemy z najwyższą starannością i zaangażowaniem. Wymaga on bowiem niemałych nakładów pracy, cierpliwości i doświadczenia, gromadzonego na przestrzeni lat.

Czytaj więcej...
ekspres do biura

Wszyscy wiemy jak istotnym punktem codziennego rytmu pracy jest filiżanka mocnej kawy i zdajemy sobie sprawę z tego, że stanowi nieodzowny element każdego środowiska biurowego. Ponad połowa badanych pracowników deklaruje codzienne jej spożycie w godzinach pracy. Ponadto stanowi ona uniwersalny poczęstunek dla odwiedzających nas klientów i gości na spotkaniach biznesowych, jako swego rodzaju wizytówka biura i zarazem świadectwo dbałości o szczegóły, podnoszące prestiż wizerunkowy firmy.

Czytaj więcej...